Babcia Poszukiwana
zadzwoń

70 877 70 53 wew 124

Wyślij sms

o Treści MOKRA.KAPA na nr 73976

70 877 70 53 wew 124

2 DZIEWCZYNY, 1 FACET — GORĄCE POZYCJE SEKSUALNE DLA TRÓJKĄTA FFM

Wyślij sms o Treści MOKRA.KAPA na nr 73976

Z tego artykułu dowiesz się o najlepszych pozycjach do igraszek we troje.

 

Trójkąty nie tylko mieszają dynamikę sypialni, ale także otwierają zupełnie nowy świat zabawy, jeśli chodzi o znalezienie pozycji, które jednocześnie stymulują wszystkich partnerów. Sprawdź te pozycje seksualne specjalnie dla trójkątów damsko-męskich , które mogą potroić twoją przyjemność !

OGLĄDAJ I UCZ SIĘ

Jak: Facet wchodzi do jednej z kobiet w klasycznej pozycji na pieska od tyłu, podczas gdy ona jest na czworakach, z tą różnicą, że zamiast podeprzeć się na rękach, pochyla się, by podać drugiej partnerce ustnie. Watch & Learn to pozycja, która rozgrzeje wszystkich, ponieważ pozwala ci zobaczyć twarze twoich partnerów, gdy czerpią przyjemność. W dwójce na pieska niekoniecznie pozwala ci zobaczyć przyjemność partnera, ponieważ jest odwrócony do ciebie, ale ponieważ trzeci partner jest skierowany do ciebie, możesz obserwować jego rozkosz. Ta pozycja polega na karmieniu się wzajemnym podekscytowaniem.

PODWÓJNY DÓŁ

Jak: Mężczyzna kładzie się na plecach, podczas gdy jedna dziewczyna siedzi mu okrakiem w pozycji kowbojki . Druga dziewczyna siedzi okrakiem na twarzy mężczyzny, patrząc na jadącą dziewczynę. Pozycja Double Down pozwala obu kobietom na jazdę penetracyjną i oralną . Daje im również możliwość pocałunku podczas otrzymywania stymulacji od mężczyzny. To świetna pozycja dla mężczyzn, którzy lubią jednocześnie otrzymywać i dawać przyjemność.

TRYLOGIA

Jak: Każdy partner kładzie się na boku zwrócony do środka, tak aby każda głowa mogła podać ustnie następnemu partnerowi. Możesz użyć poduszek, aby podeprzeć głowę w wygodnej pozycji. W pozycji Trilogy chodzi o równą stymulację ustną . Nie ma nic gorętszego niż używanie języka, gdy czujesz, że ktoś cię zadowala.

PREZENTACJA USTNA

Jak: Dziewczynki leżą na plecach z nogami przytulonymi do nich w powietrzu, opierając się o siebie nawzajem. Facet na przemian zjada każdą dziewczynę, jednocześnie stymulując drugą rękami. Pozycja Prezentacji Ustnej zapewnia nową perspektywę każdemu członkowi trójki. Kładzenie się na plecach pozwala dziewczynom na pełną wrażliwość genitaliów, co może zwiększyć podniecenie.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x