Babcia Poszukiwana
zadzwoń

70 877 70 53 wew 124

Wyślij sms

o Treści MOKRA.KAPA na nr 73976

70 877 70 53 wew 124

7 sposobów na poprawę umiejętności randkowania online

Wyślij sms o Treści MOKRA.KAPA na nr 73976

O czy trzeba pamiętać randkując w sieci? Sprawdź w artykule.

Pytanie: jak poznałeś swojego obecnego partnera? A co z ostatnią osobą, z którą się umawiałeś? Są szanse, że byłeś na wielu randkach z ludźmi, których poznałeś w jednym lub kilku serwisach randkowych. I chociaż te aplikacje są w większości uciążliwe, mogą faktycznie działać. Pomyśl o tym: w tej chwili prawdopodobnie tysiące par na całym świecie okłamuje swoje rodziny o tym, jak się poznali (wstydząc się, by ujawnić, że było to online). To prawda, randki online są dziś po prostu najpopularniejszym sposobem na randkowanie. Dlaczego więc nie nauczyć się kilku nowych umiejętności, które mogą poprawić twoje wrażenia z randek online i ostatecznie pomóc ci zdobyć to, czego chcesz?

Jak możesz poprawić swoje umiejętności randkowania online?

Istnieje kilka sposobów na poprawę swoich umiejętności randkowania online , ale wszystko zaczyna się od szczerego wobec siebie tego, co tak naprawdę masz nadzieję osiągnąć. Zanim jeszcze wskoczysz do Tinder Train lub dołączysz do Plenty of Fish Party, zadaj sobie pytanie, jakie są Twoje cele randkowe. Szukasz długoterminowego partnera? Kogoś, z kim można założyć rodzinę? Partner do zabawy , czy tylko przyjaciel? Wiedza o tym przyda się, jeśli chodzi o poprawę umiejętności randkowania online. Po ustaleniu celów randkowych, oto siedem sposobów na poprawę jakości randek online:

1. Ustaw swoje niepodlegające negocjacjom

Niepodlegające negocjacjom to coś, co nie podlega dyskusji ani modyfikacji. Jeśli chodzi o związek, niektóre popularne niezbywalne kwestie mogą obejmować uczciwość, niezawodność, niezawodność i współczucie. Ponownie, gdy już ustalisz swoje cele dotyczące randek online , będziesz mógł ustawić własne, niepodlegające negocjacjom, które pomogą Ci znaleźć Mx. Już teraz).

2. Miej pierwszą randkę JAK NAJSZYBCIEJ!

Jeśli przesuwałeś palcem w lewo i w prawo i w końcu czujesz, że wibrujesz z kimś, postaraj się nie czekać zbyt długo do pierwszej randki. Możesz prowadzić intensywne i fantastyczne rozmowy online, ale pamiętaj, że może to stworzyć niemal fantazję w twoim umyśle, że ta osoba jest „tą jedyną”, zanim jeszcze się poznałeś. Może to prowadzić do rozczarowania, gdy faktycznie dojdzie do spotkania twarzą w twarz. Nie tylko to, ale jeśli poświęcasz dużo energii jednej osobie przez dłuższy czas i okazuje się, że nie jest to to, czego szukasz, zmarnowałeś część swojego cennego czasu.

3. Uczciwość to najlepsza polityka

W grze nie ma wstydu. Jeśli po prostu szukasz znajomości lub przyjaciół z korzyściami, to w porządku… ale bądź szczery (z szacunkiem). A jeśli masz długoterminowe cele w związku lub małżeństwo i dzieci na kartach, najlepiej od razu jasno określ swoje intencje, aby móc dopasować się do kogoś, z kim możesz się połączyć. Każdy, kto porusza się po morzu randek online, szuka czegoś konkretnego i oczywiście nie każdy, z kim się łączy, będzie chciał tego samego, co oni. Będąc szczerym i szczerym, zaoszczędzicie sobie nawzajem czas i otworzycie więcej energii, aby znaleźć to, czego szukacie .

4. Bądź dla siebie miły!

Zawsze znajdzie się ktoś ładniejszy od ciebie, mądrzejszy od ciebie, bardziej dowcipny, szczuplejszy, bardziej krągły, wyższy lub niższy. To tylko fakt. Ale randkowicze online stali się jeszcze bardziej świadomi tego faktu wraz ze wzrostem popularności randek online. Proste przeciągnięcie i wszystkich można wymienić. Doprowadziło to do ogromnego wzrostu liczby pojawiania się duchów, okruszania chleba i po prostu wczesnego kończenia rzeczy, ponieważ w tych aplikacjach jest o wiele więcej osób . Dlatego tak ważne jest, aby być dla siebie miłym. Staraj się nie brać odrzucenia zbyt osobiście, jak to naprawdę zdarza się każdemu – i teraz o wiele bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, ze względu na „łatwość” znalezienia daty dzięki technologii .

5. Twój profil jest odzwierciedleniem tego, czego chcesz

Jeśli chodzi o Twój aktualny profil randkowy, pamiętaj, że to, co publikujesz, jest bezpośrednim odzwierciedleniem tego, kim jesteś i czego chcesz. Tak jak wspomnieliśmy w punkcie 3, możesz być szczery i uczciwy, pisząc to, czego szukasz w swoim biografii, zamiast pisać to przy każdym indywidualnym meczu. Pomoże to również uniemożliwić tym, którzy szukają czegoś innego, przeciągnięciem wprost na ciebie, tworząc niezbyt świetne dopasowanie.

6. Zaprezentuj się tak dokładnie, jak to możliwe

Jeśli chodzi o zdjęcia, których używasz w swoim profilu randkowym, wiele osób znajduje najbardziej pochlebne zdjęcia, aby uzyskać więcej dopasowań. Ale jeśli masz nadzieję, że spotkasz swoich odpowiedników w prawdziwym życiu, lepiej pokazać bardziej dokładne i realistyczne zdjęcia siebie. Prawda jest taka, że ​​ludzie mogą być płytcy i być odrzucani, ponieważ nie jesteś tak „atrakcyjny”, jak Twoje zdjęcia z randkowania w Internecie prawie zawsze będą kłuć. Wybierz sobie świetne zdjęcie, najlepiej uśmiechnięte. Uśmiechnięte twarze zwykle przyciągają ludzi, ponieważ sprawiają, że wydaje się bardziej przystępny i zabawny. Świetnym pomysłem jest również zaprezentowanie części swojej osobowości, na przykład zdjęć, na których się śmiejesz, angażujesz się w hobby lub trzymasz filiżankę kawy.

7. Otwórz z czymś wyjątkowym

Czy wiesz, że tak naprawdę istnieje określenie dla tych, którzy ignorują ludzi, którzy rozpoczynają rozmowy na randki online od „hej”? Nazywają się hej-ter! Tak, rzeczywiście, wszyscy tam byliśmy. Wszyscy jesteście podekscytowani, ponieważ trafiliście z kimś, kto wygląda niesamowicie, ale potem trafiliście z najnudniejszą linią otwierającą w historii… „hej”. Jesteśmy pewni, że nienawidzisz tego, kiedy to się dzieje, więc dlaczego nie być zmianą, którą chcesz zobaczyć. Zacznij używać sprytnych i imponujących linijek początkowych, na przykład zapytaj ich o coś, co napisali w swoim biografii lub skomentuj zdjęcie. Mógłbyś nawet rozpocząć rozmowę grą prawdy lub wyzwania albo dwiema prawdami i kłamstwem. To zawsze jest fajne. Tak więc, gdy poruszasz się po wirtualnym świecie w poszukiwaniu… czegokolwiek szukasz, życzymy Ci wszystkiego najlepszego i całkowicie Ci kibicujemy. Wyjdź i bądź świetny (i bezpieczny) w Internecie.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x