Babcia Poszukiwana
zadzwoń

70 877 70 53 wew 124

Wyślij sms

o Treści MOKRA.KAPA na nr 73976

70 877 70 53 wew 124

7 wskazówek, które pomogą Ci stać się lepszym kochankiem

Wyślij sms o Treści MOKRA.KAPA na nr 73976

Z tego poradnika dowiesz się jak być lepszym kochankiem?

 

Jeśli twoja satysfakcja z życia seksualnego była słaba, zamiast znaleźć nowego partnera lub zrzucić winę na was oboje, że nie pasujecie do siebie w łóżku, dobrym pomysłem może być nauczenie się, jak być lepszym kochankiem. Zły seks nie oznacza, że ​​coś jest nie tak z tobą lub twoim partnerem. Oznacza to po prostu, że jest dużo miejsca na naukę nowych rzeczy, które pomogą wam obojgu bardziej cieszyć się seksem. Oto siedem prostych wskazówek, które z pewnością pomogą Ci nauczyć się, jak być lepszym kochankiem i zacząć uprawiać oszałamiający seks.

Wskazówka 1: edukuj się o seksie

Wyobraź sobie, że ktoś postawił Cię na boisku i powiedział, żebyś poszedł pograć w piłkę nożną, nie wyjaśniając, jak to zrobić lub jak gra naprawdę działa. Być może oglądałeś kilka sezonów Friday Night Lights, więc możesz pomyśleć, że znasz pomysł na to, jak należy grać w futbol amerykański. Jednak seriale są napisane i wyreżyserowane, co nie oddaje najdokładniejszego obrazu rzeczywistości. W tym scenariuszu byłbyś do kitu grając w piłkę nożną. Biegałbyś po boisku, próbując zdobyć piłkę lub rzucić piłkę, ponieważ mgliście pamiętasz to, co słyszałeś od innych lub widziałeś w programach telewizyjnych. Ale w końcu nie byłbyś dobrym graczem. Ten sam pomysł dotyczy seksu. Niestety, większości z nas brakuje odpowiedniej edukacji seksualnej na ten temat i uczy się o seksie z pornografii lub ze słuchania doświadczeń innych ludzi. Teraz, kiedy nie spędzasz czasu na nauce i opanowaniu rzemiosła, jak możesz oczekiwać, że będziesz w tym dobry? Z tego powodu pierwszym krokiem, kiedy uczysz się, jak być lepszym kochankiem, jest edukacja w zakresie seksu i seksualności. Czytaj książki, słuchaj podcastów edukacyjnych o seksie i bądź ciekawy seksu, swojego ciała i ciała partnera w każdy możliwy sposób. Kształcenie się na temat seksualności i uczenie się, jak działają ciała, pomoże ci lepiej zrozumieć swoją przyjemność i jak lepiej zadowolić swojego partnera. Pozwoli Ci również pozbyć się fałszywych obrazów lub opinii o tym, jak ma wyglądać seks, co otworzy wiele nowych możliwości poprawy swojego życia seksualnego.

Porada 2: Trać osąd

Każdy jest inny, ale każdy jest normalny, jeśli chodzi o seks. Możesz mieć waniliowy smak w seksie i to świetnie. Ale jeśli gust seksualny twojej partnerki różni się od twojego, to też świetnie. Kiedy uczysz się, jak być lepszym kochankiem, zacznij od otwarcia umysłu i pozbywania się osądów dotyczących różnych potrzeb seksualnych, jakie mają ludzie. Kiedy zaczniesz bardziej akceptować preferencje seksualne innych ludzi, przekonasz się, że jesteś również znacznie milszy dla swoich preferencji seksualnych. Teraz otwierają się drzwi z wieloma nowymi możliwościami, aby uczynić cię lepszym kochankiem. Kiedy jesteś otwarty i akceptujący, możesz zacząć szukać niekonwencjonalnych sposobów na urozmaicenie rzeczy w sypialni. Na przykład, może odkryjesz, że odgrywanie ról wygląda dla Ciebie interesująco i seksownie, i odkryjesz, że chciałbyś spróbować tego z partnerem. A może, gdy pozbędziesz się wstydu i oczekiwań społecznych, odkryjesz, że kochasz seks oralny i że cię to kręci. To może być odkrycie, które z pewnością podgrzeje atmosferę w sypialni.

Wskazówka 3: Naucz się komunikować

„Rehman i współpracownicy (2017) odkryli, że gdy pary niezależnie przygotowywały się do omówienia dowolnego rodzaju konfliktu o charakterze nieseksualnym, odczuwały znacznie mniejszy niepokój niż podczas przygotowań do omawiania konfliktów lub różnic związanych z intymnością lub potrzebami seksualnymi”, dr Suzanne Degges-White wyjaśnia . Tak, komunikowanie się ze swoim partnerem o seksie i potrzebach seksualnych może być trudne. Ale niech cię to nie powstrzyma. Stwórz bezpieczną przestrzeń, w której będziecie mogli dzielić się szczerymi myślami i uczuciami. Tak jak komunikujesz się o tym, co zjeść na obiad, gdzie iść na wakacje lub jaką sofę kupić, powinieneś również komunikować się, jak być lepszymi kochankami. Dr Degges-White zaleca, aby pamiętać o trzech rzeczach, gdy zaczynasz komunikować się ze swoim partnerem o swoich potrzebach w sypialni:

Poczekaj na odpowiedni moment, aby zacząć rozmawiać o swoim życiu seksualnym i o tym, co może być lepsze. Wyjaśnia: „Nie narzekaj na wydajność zaraz po tym, jak kurtyna zasunie się podczas ostatniego aktu w sypialni. <…> Nie zapraszaj do konfliktu po stosunku, ponieważ jest mało prawdopodobne, aby przyniósł jakiekolwiek pozytywne rezultaty.”

Starannie dobieraj słowa, aby rozmowa nie była bardziej nieprzyjemna, niż powinna. Dr Degges-White wyjaśnia: „Nie narzekaj, że jesteś „nieusatysfakcjonowany”, ale podziel się pragnieniem cieszenia się „jeszcze bardziej satysfakcjonującym” seksem niż dotychczas”. Ton rozmowy może wpłynąć na jej wynik lub go zepsuć.

Daj swojemu partnerowi ostrzeżenie. Dr Degges-White sugeruje wcześniejsze poinformowanie partnera, że ​​chcesz porozmawiać, dając mu czas na przygotowanie się i oswojenie z tym pomysłem.

Porada 4: Nie pozwól, aby Twoje ego przeszkadzało

Celem nauki bycia lepszym kochankiem jest czerpanie większej przyjemności z seksu. Informacje zwrotne, które przekazujesz partnerowi lub otrzymujesz od niego, mają na celu poprawę wszystkiego, a nie twierdzenie, że którekolwiek z was jest złym kochankiem. To samo dotyczy przynoszenia zabawek erotycznych do sypialni. Jeśli twój partner sugeruje przyniesienie zabawek, aby seks był przyjemniejszy, nie traktuj tej sugestii jako osobistego ataku na twoje umiejętności. Ludzie i zabawki erotyczne prawie nie mogą konkurować i naprawdę nie powinny. Zabawki erotyczne są po to, aby uzupełniać nasze ciała i w razie potrzeby dodawać dodatkową stymulację, dzięki czemu seks jest lepszy dla wszystkich zaangażowanych. Jeśli nadal nie masz pewności, czy Twój partner wniesie do sypialni masażer prostaty lub wibrator królika, wybierz masażer dla par, taki jak Tiani 3 , który został zaprojektowany specjalnie z myślą o przyjemności par.

Wskazówka 5: Zwróć uwagę na wskazówki niewerbalne

Jeśli chcesz poznać jeden mały szczegół na temat tego, jak być lepszym kochankiem, który ludzie często przeoczają, to jest to: zwracanie uwagi na mowę ciała partnera, aby zrozumieć, co sprawia, że ​​wariuje, jest seksowne. Jasne, odczytanie czyjegoś ciała może być trudne i zawsze istnieje szansa, że ​​twój partner może udawać jego reakcje. Jeśli jednak poświęcisz wystarczająco dużo czasu na zwracanie uwagi na sygnały niewerbalne, zaczniesz zauważać, które reakcje są prawdziwe. Na przykład, małe jęki i westchnienia, sposób w jaki mięśnie twojego partnera drżą i kurczą się przed orgazmem, to coś, czego nikt nie może udawać. Więc miej oko i zwróć uwagę na te małe wskazówki.

Twój partner zauważy twoją dbałość o szczegóły. I docenią to, że zwracasz na nie uwagę podczas seksu i interesujesz się ich przyjemnością.

Porada #6: Seks nie kończy się z męskim orgazmem

Jeśli wierzysz, że seks kończy się w momencie wytrysku mężczyzny, musisz się wiele nauczyć, jak być lepszym kochankiem. W rzeczywistości seks to wiele rzeczy i może wyglądać bardzo różnie dla różnych osób. I to też nie kończy się na męskim orgazmie. Zamiast tego seks kończy się, gdy obie (lub wszystkie) zaangażowane strony są usatysfakcjonowane. Przedwczesny wytrysk to coś, z czym zmagają się mężczyźni i może mieć wpływ na czas trwania stosunku. Jeśli zmagasz się z przedwczesnym wytryskiem, istnieją sposoby, które mogą pomóc, takie jak kontrola orgazmu . Ale nawet jeśli skończysz przed swoim partnerem, nie oznacza to, że nie możesz również pomóc mu osiągnąć orgazmu. Jeśli jeden z partnerów skończył przed drugim podczas stosunku, możesz przynieść zabawki i pomóc swojemu partnerowi skończyć. Lub zamiast tego użyj rąk i palców. Inną rzeczą, która z pewnością sprawi, że twój partner cię pokocha (jeśli będzie mu się to podobało), to wykończyć go seksem oralnym. I nie zapominajmy o masturbacji . Obserwuj swojego partnera, kiedy to robi, co sprawia, że ​​jest to aktywność partnerska, część twojej rutyny seksualnej. Twój partner będzie bardziej cieszył się seksem z tobą, jeśli nie zostawisz go, by się wykończył lub, co gorsza, nie zostawisz go bez szczęśliwego zakończenia.

Wskazówka 7: Opieka pooperacyjna

Dobry, jakościowy seks składa się z trzech części

Gra wstępna

Stosunek płciowy

Opieka postpenitencjarna

Każdy z nich jest równie ważny dla całościowego doświadczenia. I chociaż mówimy o grze wstępnej, zwykle zapominamy o opiece po zakończeniu seksu i o tym, co się dzieje po zakończeniu seksu. W świecie BDSM pielęgnacja jest praktykowana po każdej scenie. To nie podlega negocjacjom, ponieważ oboje partnerzy doświadczają spadku, gdy wszystkie hormony, które powodowały, że czułeś się na haju podczas sceny, wracają do normalnego poziomu. Bez opieki pooperacyjnej ludzie mogą znaleźć się w bardzo ciemnych miejscach i czuć się okropnie. Teraz, podczas gdy seks waniliowy nie zapewnia takiego samego haju i nie obejmuje czynności, które mogą mieć później negatywny wpływ fizjologiczny, nadal wiąże się ze złagodzeniem orgazmu. Wymaga to również opieki pooperacyjnej, aby zapewnić jak najlepsze wrażenia. Kiedy skończysz, nie odwracaj się po prostu i nie idź spać. Zamiast tego spędź trochę czasu ze swoim partnerem, nawet jeśli pięć minut. Przytul się, pocałuj, weź razem prysznic. Zwróć na nie uwagę i spraw, aby poczuli się kochani i doceniani.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x